مهلت ثبت نام در مسابقات قرآن «مدهامتان» تا ۱۵ دی تمدید شد
مهلت ثبت نام در مسابقات قرآن «مدهامتان» تا ۱۵ دی تمدید شد

تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۱۰/۰۹
مهلت ثبت نام در مسابقات قرآن «مدهامتان» تا ۱۵ دی تمدید شد

مهلت ثبت نام در سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کانون‌های مساجد با نام «مدهامتان» تا ۱۵ دی تمدید شد.


به گزارش واحد رسانه‌ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، آخرین مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره قرآن مدهامتان ویژه اعضای کانون‌های مساجد تا پایان آذر ماه اعلام شده بود که این مهلت تا 15دی‌ماه تمدید شده است.

ستادعالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی و استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری برای جذب و ترغیب حضور و شرکت بیشتر و بهتر نوجوانان و جوانان، سیزدهمین دوره مسابقات قرآن با نام «مدهامتان» را برگزار می‌کند.

این مسابقات در 2 رده سنی هفت تا 16 سال و 16 تا 30 سال برگزار می شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام به سایت www.modhammatan.com مراجعه کنند.

کشف و شناسایی استعدادهای برتر قرآنی فعال کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در قالب ایجاد رقابت سالم، شناسایی و ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی نوجوانان و جوانان علاقه مند به فعالیت های قرآنی، ترغیب و تشویق مدیران کانون ها به کشف استعدادهای محلی و منطقه‌ای فعال قرآنی و آشنایی بیش از پیش مسئولان و مردم با استعدادها و ظرفیت های قرآنی موجود در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد از اهداف برگزاری مسابقات قرآن مدهامتان است.

این مسابقات در رده سنی 16 تا‌ 30 سال در دو بخش خواهران و برادران در دو رشته «قرائت تحقیق» و «حفظ کل» و رده سنی هفت تا 16 سال در 6 رشته «قرائت ترتیل»، «حفظ جزء 30»، «نقاشی آیات»، «قرائت تقلیدی»، «اذان» و «قرائت نماز» برگزار می شود.

رتبه‌های اول تا سوم مرحله کشوری دوره های یازدهم و دوازدهم مسابقات مدهامتان، کسانی که در مسابقات بین المللی حضور پیدا کرده‌اند، برگزیدگان مسابقات اوقاف در سال‌های گذشته 95 تا 97 اعم از رتبه عالی، ممتاز و شایسته تقدیر و برگزیدگان مرحله کشوری مسابقات بسیج و آموزش و پرورش در رشته های مذکور نمی‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.